Zapraszamy dzieciaki na zajęcia z gier fabularnych. Sesje odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 6-10 lat oraz 11-15 lat. O uczestnictwie w danej grupie wiekowej decyduje wiek, a nie doświadczenie dziecka. Scenariusze rozgrywane podczas zajęć dopasowane są do rozwoju emocjonalnego dzieci.

Nowych Graczy i Graczki zapraszamy na Warsztaty na Start. W trakcie tego spotkania dzieciaki dowiedzą się czym są Gry Fabularne, jak się w nie gra i dlaczego są aż tak fajne. Oprócz tego każdy Uczestnik stworzy własną postać i zagra nią w krótki scenariusz w świecie Fantazjany #NeverendingStory. Wyruszymy w najdalsze zakątki Niekończących się Krain by spotkać się z Kaminiogryzem, przechytrzyć Olbrzyma Gbura, a może nawet polatać na najwspanialszym Smoku Szczęścia – Falkorze.

Terminy Warsztatów na Start ogłaszane są na naszej stronie FB. Informacje o kolejnych Warsztatach na Start możemy też przesłać na Twój adres e-mail. Napisz do nas! Zapraszamy do naszej siedziby przy Sienkiewicza 10 w Poznaniu, gdzie dostaniesz voucher na darmowe Warsztaty na Start.

Dzieci, które wzięły udział w Warsztatach na Start mogą kontynuować rozpoczętą przygodę podczas kolejnych 4 spotkań kampanii podstawowej. Po zakończeniu tej kampanii zapraszamy do zapisów do grup spotykających się regularnie oraz na jednostrzałowe sesje specjalne.

Wszystkie sesje trwają 120 minut. Sesje rozgrywają się w oddzielnej sali naszego studia gier fabularnych. Rodzice/opiekunowie mogą zaczekać na dzieci w części kanapowej naszego sklepu. Spotkania kampanii podstawowej oraz grup regularnych odbywają się co 2 tygodnie w weekendy lub dni powszednie.

Dla zorganizowanych grup (3-6 osób) istnieje możliwość ustalenia indywidulanego terminu sesji.

Dla naszych stałych Graczy oraz zupełnie Nowych mamy przygotowaną ofertę urodzinkową. Zapraszamy do zapoznania się z cennikiem oraz kontaktu z nami.

Do grania w gry fabularne zapraszamy także rodziców z maluchami 3-5 lat. Więcej informacji na naszej stronie FB.

Poznaj naszego mistrza gry.

sesja mikołajkowa

sesja urodzinkowa Toli

sesja dla maluszków