Wybierz sesję

Sztandarowe, stałe produkty tj. takie, które pojawiają się jako pierwsze u góry

Wyświetlanie 1–9 z 10 wyników

 • Sesja dla rodzin

  Sesje dla rodzin są prowadzone w wybranych oprawach (settingach) i na postawie scenariuszy przygotowanych tak, aby zarówno najmłodsi, jak i najstarsi członkowie rodziny nie nudzili się podczas spotkania i w pełni uczestniczyli w rozgrywce.   Cena dotyczy całej sesji.

 • Sesja na życzenie

  Nasze sesje gry fabularnej są dostępne dla wszystkich, niezależnie od wieku czy doświadczenia. To doskonały pomysł na prezent dla każdego, kto lubi przygody i wyzwania!

 • Veasen - Stuki, puki i pohukiwania

  Vaesen to połączenie dziewiętnastowiecznego świata, który znamy z historii z elementami mitycznymi i okraszonego niewielką dawką grozy. Graczki i gracze wcielają się w Widzących — ludzi, którzy otrzymali dar (a może przekleństwo) widzenia istot z mitów.     Cena dotyczy całej sesji.

 • Wydział X - Bal na dworcu w Koluszkach

  Wydział X to nasza rodzima oprawa do Zewu Cthulhu RPG. Osoby grające wcielają się w Towarzyszy i Towarzyszki Graczy, należących do enigmatycznego i wyjątkowo tajnego wydziału dziesiątego Służby Bezpieczeństwa PRL.   Cena dotyczy całej sesji.

 • Zieloni i szczwani - Jak wkurzyć smoka?

  Graczki i gracze wcielają się w grupę goblinów, które próbują przechytrzyć najpotężniejsze potwory zamieszkujące podziemia, aby zdobyć nieograniczoną władzę oraz przepastne bogactwa, a przede wszystkim nieśmiertelną sławę „najszczwańszych ze szczwanych”.   Cena dotyczy całej sesji.

 • Voucher na sesję

  Sesja gry fabularnej to pomysł na niecodzienny upominek, który pozostawi długotrwałe wrażenia.

 • Urodzinowa sesja RPG

  Niech twoje urodziny staną się niezapomnianą przygodą, którą będziecie wspominać przez długi czas!

 • Firmowa sesja RPG

  Zabierz swoją firmę na wyjątkową przygodę!

 • Sesje dla dzieci

  Zapraszamy dzieciaki na zajęcia z gier fabularnych. Scenariusze rozgrywane podczas zajęć dopasowane są do rozwoju emocjonalnego dzieci. Sesje dla dzieci odbywają się w formie regularnych spotkań w stałych grupach oraz jednorazowych spotkań — sesji specjalnych. Sesje specjalne, to samodzielne przygody rozgrywane podczas jednego spotkania.   Cena dotyczy sesji specjalnej dla dzieci w wieku od 6 do 10 lat.