Studio gier fabularnych w Marszu Fantastycznym to zamknięta sala, w której rozgrywamy sesje.

Nigdy nie grałeś w gry fabularne? A może grałeś już tak dawno, że zasady są dla Ciebie mglistym wspomnieniem? Nasz mistrz gry wprowadzi Ciebie oraz Twoich znajomych w rozgrywkę opartą na prostej, intuicyjnej mechanice, która pozwoli na szybkie rozpoczęcie zabawy.

Nie kręci Cię fantastyka? Uważasz, że elfy, krasnoludy i smoki są dla dzieci? Nigdy nie marzyłeś o międzygalaktycznej podróży w nieznane? Nie lubisz horrorów i przedwiecznych potworów? Gry fabularne przenoszą graczy w dowolne miejsce w wyobraźni. Być może lubisz rozwiązywać zagadki detektywistyczne lub chciałbyś zostać bossem nowojorskiej mafii? Opowiedz nam o filmach i książkach jakie lubisz. Gdzieś tam, w świecie wyobraźni na pewno czeka Twoja przygoda.

Może lubisz dobrą zabawę? Jesteś ciekawy nowych doświadczeń? Chcesz spędzić fajny czas ze znajomymi z pracy, w czasie którego nie będziecie rozmawiać o robocie? Szukasz nietuzinkowego prezentu dla kumpla lub kumpeli? Zapraszamy na pogaduchy, opowiedz o swoim pomyśle.

Być może uwielbiasz eRPGi, ale zupełnie nie masz czasu na organizowanie sesji. Chcesz pograć ze znajomymi, ale szukacie dobrego mistrza gry? A może szukacie tylko sali, w której jest wystarczająco dużo miejsca, dobre oświetlenie i spokój? Mamy wszystko czego potrzebujesz.

Chcesz zaintersować rodzinę fajnym hobby? Zorganizować międzypokoleniowe spotkanie, na którym nie będziecie rozmawiać o szkole, pracy i bratowej teścia pani ze spożywczaka? Na sesji familijnej mogą bawić się wszyscy.

dowiedz się więcej

zobacz naszą ofertę