Zapraszamy dzieciaki na zajęcia z gier fabularnych. Sesje odbywają się w dwóch grupach wiekowych: 6-10 lat oraz 11-15 lat. O uczestnictwie w danej grupie wiekowej decyduje wiek, a nie doświadczenie dziecka. Scenariusze rozgrywane podczas zajęć dopasowane są do rozwoju emocjonalnego dzieci.

Nowych Graczy i Graczki zapraszamy na Warsztaty na Start. W trakcie tego spotkania dzieciaki dowiedzą się czym są Gry Fabularne, jak się w nie gra i dlaczego są aż tak fajne. Oprócz tego każdy Uczestnik stworzy własną postać i zagra nią w krótki scenariusz w świecie Fantazjany #NeverendingStory. Wyruszymy w najdalsze zakątki Niekończących się Krain by spotkać się z Kaminiogryzem, przechytrzyć Olbrzyma Gbura, a może nawet polatać na najwspanialszym Smoku Szczęścia – Falkorze.

Terminy Warsztatów na Start ogłaszane są na naszej stronie oraz na FB. Informacje o kolejnych Warsztatach na Start możemy też przesłać na Twój adres e-mail. Napisz do nas! Zapraszamy do naszej siedziby przy Sienkiewicza 10 w Poznaniu po więcej informacji.

Dzieci, które wzięły udział w Warsztatach na Start mogą kontynuować rozpoczętą przygodę podczas kolejnych 4 spotkań kampanii podstawowej. Po zakończeniu tej kampanii zapraszamy do zapisów do grup spotykających się regularnie oraz na jednostrzałowe sesje specjalne.

Wszystkie sesje trwają 120 minut. Spotkania kampanii podstawowej oraz grup regularnych odbywają się co 2 tygodnie w weekendy lub dni powszednie.

Dla zorganizowanych grup (3-6 osób) istnieje możliwość ustalenia indywidulanego terminu sesji.

Dla naszych stałych Graczy oraz zupełnie Nowych mamy przygotowaną ofertę urodzinkową. 

Do grania w gry fabularne zapraszamy także pięciolatków z rodzicami.

dowiedz się więcej

zobacz naszą ofertę