Marsz Fantastyczny

Sesje na dobry początek lata

Jeszcze w czerwcu czekają na dzieciaki jednostrzałowe sesje.

28 czerwca godz. 10:00; wiek 7-11; czas: 2 godziny; sesja w oprawie Zieloni i Szczwani pt. „Jak wkurzyć smoka?” – nowy, lekki, komediowy setting fantasy, w którym graczki i gracze wcielają się w grupę goblinów, które próbują przechytrzyć najpotężniejsze potwory zamieszkujące podziemia, aby zdobyć nieograniczoną władzę oraz przepastne bogactwa, a przede wszystkim nieśmiertelną sławę „najszczwańszych ze szczwanych”.

28 czerwca godz. 12:30; wiek 11+; czas: 3 godziny; sesja w oprawie Stranger Things pt. „Obóz naukowy” – graczki i gracze wcielają się w postacie dzieciaków, które wyjechały na obóz naukowy. Obóz odbywa się dość daleko od cywilizacji, w górzystej okolicy jednego z Parków Narodowych. Podczas wycieczki do Groty Bez Echa, dochodzi do serii dziwnych zjawisk, a po opuszczeniu jaskini, nic nie jest takie, jakie być powinno. Scenariusz jest dostosowany do wieku graczek i graczy, więc będzie mniej strasznie, a bardziej przygodowo.

29 czerwca godz. 10:00; wiek 7-11; czas: 2 godziny; sesja w oprawie Spider-Man Uniwersum pt. „Próba ognia” – graczki i gracze wcielają się w „spajderludzi” pochodzących z różnych rzeczywistości, którzy muszą stawić czoło bezwzględnej organizacji przestępczej, na której czele stoi tajemniczy superzłoczyńca. Na domiar złego, bohaterki i bohaterowie tropieni są przez funkcjonariuszy nowopowstałej Agencji Bezpieczeństwa Międzywymiarowego.

29 czerwca godz. 12:30; wiek 12+; czas 3 godziny; sesja w oprawie Tajemnice Pętli pt. „Ogniste Lato” – to przygoda do gry fabularnej
Tajemnice Pętli osadzona w realiach polskich lat 80., których nigdy nie było. Bohaterowie walczą z nudą, snując się po betonowych ulicach, i mimo zakazów cichcem przemykają do okolicznych, suchych jak wiór lasów. Właśnie tam odnajdą coś, co będzie początkiem wielkiej i pełnej niebezpieczeństw przygody.

Zapisy: kontakt@marszfantastyczny.pl
Koszt: 60zł/osoby

Generate password

Can't login to member area!

Komunikat systemowy.

question

OK